Informace o stavbě: Nabízíme k prodeji hrubou stavbu bungalovu o zastavěné ploše 216 m2 v…

Zpět na výpis
+ 11 dalších fotek
889 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Informace o stavbě:

Nabízíme k prodeji hrubou stavbu bungalovu o zastavěné ploše 216 m2 v kouzelné vinařské obci Březí u Mikulova. Celková plocha parcely je 889 m2.

Dispozice domu 4+kk. 

Do prostorné předsíně (6,5 m2) můžeme vejít přímo z garáže (40,87 m2) nebo hlavním vchodem. Dále se dostáváme do chodby (14,59 m2), kde se po pravé straně nachází dva pokoje (13,91 m2 a 15,58 m2) orientované do hlavní ulice. 

Po levé straně najdeme pokoj (17,80m2) orientovaný na zahradu se vstupem na terasu. Vedle pokoje můžeme vidět prostornou koupelnu (10,44 m2) s možností umístění vany i sprchového koutu. 

Toaleta (2 m2) a technická místnost (3,82 m2) jsou prakticky řešené. Obývací pokoj s kuchyňským koutem (48 m2) má vstup na terasu i do zahrady. V obývacím prostoru bude i krbová vložka.

Na výstavbu byly použity tvárnice Porfix premium o tloušťce 300 mm.

Střecha je sedlová a krytina černá betonová taška.

Zahrada a plánovaná terasa jsou situovány na severovýchod.

Stavba je umístěna v nové zástavbě rodinných domů v jednosměrné ulici. Před garáží je možnost umístění dalších dvou automobilů.

V obci žije cca 1646 obyvatel a nabízí kompletní infrastrukturu vesnice: poštu, školku, školu ( 1-9 tř.), obchody, pohostinství, sportovní hřiště a koupaliště.

Doprava autobusem nebo vlakem. Mikulov je vzdálený 6 km, Pasohlávky 19 km, Brno 50 km.

Největší výhodou nemovitosti je psaný závazek stavební firmy, která dokončí stavbu do finální podoby podle vašich představ. Nyní máte možnost zásadně ovlivnit použité materiály i technologie jako topení, podlahy, dlažby, dveře, kuchyň atd.

Financování můžeme zajistit s nabídkou všech bank na trhu.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná