Dům s možností podnikání v klidné části Břeclavi

Zpět na výpis
+ 11 dalších fotek

Popis nemovitosti

Prostorný prosluněný dům s možností podnikání v klidné části Břeclavi Rodinný patrový dům s možnostmi podnikatelského záměru v klidné části Břeclavi – městská část Poštorná.

Jedná se o kompletně podsklepený dům s prostorným vinným sklepem a venkovní přístavbou, určenou pro podnikatelské účely. Vstup do domu je řešen z ulice i ze dvora. V prvním podlaží se nachází vstupní hala, dva pokoje orientované do ulice, kuchyně s jídelnou s okny do zahrady a koupelna se samostatnou toaletou. Po stylovém schodišti vystoupáme do druhého podlaží, které tvoří celkem tři pokoje z nichž jeden je průchozí.

Část druhého podlaží tvoří půdní prostory s možností dalšího rozšíření k vícegeneračnímu bydlení. Podzemní podlaží nabízí možnosti pro domácí kutily, případně vybudování zábavních, relaxačních nebo sportovních prostor. Sklepní prostory zahrnují částečně zrekonstruovaný sklep, který sloužil k degustačním a komerčním účelům . Je zde umístěna studna se silným spodním pramenem.

Na dům navazuje přístavba se samostatným vchodem, která byla v minulosti využívána k podnikání, součástí je sociální zařízení. K odpočinku slouží udržovaná rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy, podsklepenou kůlnou, sklepem pro uskladnění zeleniny, skleníkem, nalezneme zde i druhou garáž. Stávající majitelé venkovní prostory situovali pro posezení a setkávání s přáteli, se sociálním zařízením na dvoře. Parkování je možné ve dvoře i z ulice.

Kontakt na makléře

Hana Nezvedová
+420 601 250 350
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná