Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem plně vybaveného, nově…

Zpět na výpis
+ 11 dalších fotek
46 m2
Podlahová plocha
kk
kuchyně
2
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem plně vybaveného, nově zrekonstruovaného apartmánu s anglickým dvorkem v 1PP apartmánového domu v Lednici. Bydlete v této turisticky atraktivní lokalitě.

Jedná se o plně vybavený apartmán 2+kk o velikosti 46m2 s anglickým dvorkem 12m2 (včetně zahradního nábytku). Nová, kompletně vybavená kuchyň je spojená s obývacím pokojem (30m2) . Oddělená ložnice (11,6m2) nabízí klidné spaní. Koupelna (4m2) se sprchou a WC doplňují zázemí tohoto zajímavého apartmánu. Výhodou je i vlastní anglický dvorek přístupný z obývacího pokoje. Anglický dvorek je vybaven zahradním nábytkem. Poloha v 1PP poskytuje v horkých letních dnes příjemný chládek.

Jedno parkovací místo je vyhrazeno před areálem na vybudovaném parkovišti. Na zahradě je dřevěný domek pro uskladnění kol. Pro odpočinek a relaxaci můžete využít i velkou zahradu.

Do centra Lednice dojdete za 10min, stejně tak i do zámecké zahrady. Hned naproti apartmánu jsou lázně. Město Lednice řadu výborných restaurací a také vinařství. Možnost sportovního vyžití je především cykloturistika po krásách nejen blízkého okolí.

Pronájem se sjednává na jeden rok s možností prodloužení.

K ceně pronájmu požaduje majitel vratnou kauci 30tis Kč, provize RK je 15tis Kč.

Cena pronájmu nezahrnuje služby (elektřina, voda, atd), záloha na služby pro dvě osoby a dítě je 5.000,- Kč

Ing. Tomáš Neubauer
Realitní makléř
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná