V turisty hojně navštěvované destinaci, v Lednici na Moravě, nabízíme ke koupi apartmán o dispozici…

Zpět na výpis
+ 10 dalších fotek
54 m2
Podlahová plocha
1168 m2
pozemková plocha
1
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

V turisty hojně navštěvované destinaci, v Lednici na Moravě, nabízíme ke koupi apartmán o dispozici 1+kk.

Apartmán s podlahovou plochou 30,2m2 se nachází v přízemí a je součástí uzavřeného Apollon Resortu, který představuje areál se třemi samostatnými ubytovacími objekty umístěnými naproti lázní.

Apartmán je kompletně vybavený, součástí prodeje je obsazenost na příští rok stálými i novými hosty. K ateliéru náleží uzamykatelná skladová kóje k uložení kol v suterénu a jedno parkovací místo. V areálu mohou návštěvníci využít venkovní posezení a dětské hřiště. Apartmán je vytápěn elektrickými přímotopy pro rychlý nástup tepla, ohřev vody zajištěn vlastním elektrickým bojlerem.

Ubytování v apartmánu kompletně zajišťuje resort, včetně údržby areálu. Vlastníci apartmánu si v systému resortu zarezervují dny svého pobytu v Lednici, a ubytování hostů ve zbytku dní v roce zajistí služba resortu. Tento druh investice do nemovitosti je v poslední době velice oblíbený, přináší výnos z vkladu ročně z krátkodobých pronájmů, a současně nabízí místo pro vlastní odpočinek investora bez dalších starostí.

Ještě tuto sezóny můžete strávit ve svém apartmánu a po zbytek dní bude Váš apartmán sám vydělávat.

Obec Lednice patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím v ČR. Především pro pěší a cykloturistiku, a to především díky památkám na seznamu UNESCO. Hlavním cílem návštěvníků je Státní zámek Lednice, zámecký park a Minaret. Přímo naproti resortu jsou Lážně Lednice nabízející koupele, masáže a další wellness procedury. Apollon Resort s lázněmi přímo spolupracuje. V Lednici je mnoho restaurací, kaváren, nově i pivovar, a nepočítaně možností ochutnat moravská vína ve vinotékách i vinařství.

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná