V Lednici na Moravě, nabízíme ke koupi jednotku k bydlení o dispozici 2+kk. Ateliér s podlahovou…

Zpět na výpis
52 m2
Podlahová plocha
kk
kuchyně
2
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

V Lednici na Moravě, nabízíme ke koupi jednotku k bydlení o dispozici 2+kk.

Ateliér s podlahovou plochou 45,4m2 je součástí uzavřeného Apollon Resortu, který představuje areál se třemi samostatnými ubytovacími objekty umístěnými naproti lázní Lednice.

Jednotka se skladá ze dvou pokojů. Jeden pokoj slouží jako ložnice s manželskou postelí a vestavnou skříní, druhý pokoj je vybaven jako kuchyně s jídelnou, a současně obývací pokoj. Prostorná chodba v centrální části apartmánu má vstupy do pokojů a do koupelny se sprchovým koutem a wc.

Umístění ateliéru ve sníženém přízemí s anglickými dvorky zaručuje příjemně chladné klima v letních měsících, v zimě naopak snižuje náklady na vytápění. Přirozené denní světlo je zajištěno orientací jižním směrem. Ateliér je tak po většinu dní příjemně prosluněn, přitom v létě nedochází k jeho přehřívání.

Vytápění elektrickými přímotopy pro rychlý nástup tepla, ohřev vody zajištěn vlastním elektrickým bojlerem.

K jednotce náleží uzamykatelná skladová kóje o výměře 7m2 k uložení kol v suterénu a jedno parkovací místo.

Ateliér je kompletně vybavený. V areálu lze využít venkovního posezení a dětské hřiště.

Jedná se o zajímavou investici, která je v poslední době velice oblíbeným způsobem zhodnocení peněz. Tento druh investice do nemovitosti přináší výnos až 3,6% z vkladu ročně z krátkodobých pronájmů, tj.157tis.Kč/1 rok , a současně nabízí místo pro vlastní odpočinek investora bez dalších starostí a časově náročné údržby. Mimo sezónu (říjen-květen) lzet pronajmout jako byt studentům VŠ v Lednici.

Obec Lednice patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím v ČR. Především pro pěší a cykloturistiku, a to především díky památkám na seznamu UNESCO. Hlavním cílem návštěvníků je Státní zámek Lednice, zámecký park a Minaret. Přímo naproti resortu jsou Lážně Lednice nabízející koupele, masáže a další wellness procedury. Apollon Resort s lázněmi přímo spolupracuje. V Lednici je mnoho restaurací, kaváren, nově i pivovar, a nepočítaně možností ochutnat moravská vína ve vinotékách i vinařství.

 

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná