Rodinný dům o podlahové ploše 108 m2 a dispozičním řešení 3+kk je posazen do řadové zástavby v…

Zpět na výpis
+ 9 dalších fotek
108 m2
Podlahová plocha
359 m2
pozemková plocha
3
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Rodinný dům o podlahové ploše 108 m2 a dispozičním řešení 3+kk je posazen do řadové zástavby v klidné části obce Valtice.

Pozemek jehož součástí je stavba rodinného domu je rovinatý, obdélníkového tvaru o celkové rozloze 359 m2. Na pozemek je možný přístup i ze zadní části, kde je zbudováno kryté parkovací stání.

Dům je postaven z pálených cihel, je kompletně podsklepen a má sedlovou střechu s dostatečnou kapacitou půdního prostoru pro případné budoucí rozšíření o obytné podkrovní prostory. Do půdních prostor jsou již vyvedeny odpady, tepelné svody a elektřina.

Nemovitost je kompletně připojena k inženýrským sítím – elektřina, voda, plyn a kanalizace.

Vytápění obytných prostor je ústřední, pomocí plynového kotle, ohřev vody zajišťuje bojler.

Obytná část je opatřena funkční kuchyňskou linkou, podlahová krytina je kombinací dlažby a dřevěných parket, okna jsou dřevěná, omítky vápenné. Koupelna je opatřena umyvadlem, sprchovým koutem a rohovou vanou, wc je samostatné.

Do zahrady je možné vstoupit z centrální místnosti přes dlážděnou terasu která přiléhá k domu, nebo bočním vstupem z chodby.

Zahrada má relaxační charakter je zde zbudován zděný gril a technická místnost. Pozemek je osázen keři a ovocnými stromy.

Nemovitost je téměř vyklizená a připravená k okamžitému nastěhování.

Mgr. Lubor Schmidt
Realitní makléř
604914166
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná