Prodej rodinného domu ve Valticích. V hlavním městě vína nabízíme RD 4+1 s garáží, terasou a…

Zpět na výpis
+ 16 dalších fotek
259 m2
Podlahová plocha
1072 m2
pozemková plocha
4
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu ve Valticích.

V hlavním městě vína nabízíme RD 4+1 s garáží, terasou a zahradou. Samostatně stojící přízemní dům s obytným podkrovím, je ideálním řešením bydlení pro více člennou rodinu.

V přízemí domu se nachází zádveří, obývací pokoj se vstupem na zahradu, jídelna, kuchyně, samostatné wc, koupelna, tři pokoje z toho jeden s druhou koupelnou, garáž pro jeden osobní automobil. Podkroví domu skrývá velký potenciál. Příprava pro rozšíření obytných prostor o dalších 92m2. V podkroví jsou dřevěná okna, přívod elektřiny, vody a kanalizace.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Distribuce tepla měděnými rozvody prostřednictvím nástěnných radiátorů.

Dům je vystavěn cihelným systémem Porotherm, střešní krytina pálená taška Tondach, okna a dveře dřevěné s izolačními dvojskly, elektřina v mědi, rozvod vody a odpadů v plastu. Dům je napojen na všechny dostupné inženýrské sítě – elektřina, plyn, vodovod a kanalizace. Kolaudace domu v roce 2010.

Dům se nachází na okraji města s výhledem na Pálavu, kolonádu Rajstna, a 1km od hranice s Rakouskem. Centrum města s náměstím a základní školou jsou od domu vzdáleny 750 metrů.

Územním plánem je lokalita určena pro kombinaci bydlení a podnikání. Tímto se nabízí spojení vlastního bydlení a poskytování ubytování návštěvníkům Valtic. Milovníci vína ocení nedaleké Vinné sklepy, Vinařská 100dola, Valtické podzemí, a v neposlední řadě cyklisté ocení oblíbené sítě nenáročných cyklostezek Lednicko-valtického areálu.

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná