Prodej rodinného domu se zahradou nabízíme ve Valticích na ulici Polní. Jedná se o dům s dispozicí…

Zpět na výpis
47 m2
Podlahová plocha
297 m2
pozemková plocha
3
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou nabízíme ve Valticích na ulici Polní. Jedná se o dům s dispozicí 3+kk a terasou krytou pergolou.  Do předpřipravené půdní vestavby je možnost rozšíření obytného prostoru o dalších 18m2 podlahové plochy.

Dům je vystavěn z porobetonových tvárnic Ytong se zateplením obálky domu, plastová okna s trojskly a předokenními roletami. Vytápění elektrické podlahové, ohřev vody el.bojler, klimatizace.

Kolaudace novostavby domu v roce 2019.

K domu patří zahrada osázena ovocnými stromy, vyvýšeným trvalkovým a bylinkovým záhonem, vinnou révou, a nechybí zastřešená terasa s posezením.

Parkování na zpevněné ploše na pozemku nebo před domem.

Dům jsou kompletně vybavený, připraveny k trvalému nebo rekreačnímu bydlení.

Dům se nachází v nově zbudované lokalitě v letech 2013/2014. Umístěn je ve slepé ulici s naprosto klidným prostředím a soukromím v přímé blízkosti přírody, přesto 5 minut chůze do zámeckého parku a 10minut chůze od centra města Valtice.

Město Valtice se pyšní nejen titulem ve spojitosti s vínem, je především vyhledávaným místem pro pěší a cykloturistiku díky památkám na seznamu UNESCO. Ve městě je mateřská a základní škola, střední škola, knihovna, mnoho restaurací, kaváren, a nepočítaně možností ochutnat moravská vína ve sklepích či vinotékách. Rodiny s dětmi ocení široké možnosti trávení volného času – dětské hřiště, Stezka bosou nohou, nebo zámecký park.

Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 14 km nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava), vlaková stanice Valtice směr Břeclav-Znojmo s možností přestupu na vlaky směr Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť, autobus Břeclav-Valtice.

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná