Prodej apartmánového domu ve Valticích. V hlavním městě vína nabízíme apartmánový dům s garáží,…

Zpět na výpis
+ 16 dalších fotek
259 m2
Podlahová plocha
1072 m2
pozemková plocha
4
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Prodej apartmánového domu ve Valticích.

V hlavním městě vína nabízíme apartmánový dům s garáží, terasou a zahradou. Samostatně stojící přízemní dům s obytným podkrovím, je předurčen k ubytování i s kombinací bydlení pro majitele.

V přízemí domu se nachází zádveří, kuchyně s jídelnou, společenská místnost s výstupem na terasu, dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, dva dvoulůžkové pokoje (čtyřlůžkový apartmán) s koupelnou, samostatné wc, garáž pro jeden osobní automobil a úschovu kol. Podkroví domu skrývá velký potenciál rozšíření o další pokoje či apartmány. Příprava pro rozšíření obytných prostor o dalších 92m2. V podkroví jsou dřevěná okna, přívod elektřiny, vody a kanalizace.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Distribuce tepla měděnými rozvody prostřednictvím nástěnných radiátorů.

Dům je vystavěn cihelným systémem Porotherm, střešní krytina pálená taška Tondach, okna a dveře dřevěné s izolačními dvojskly, elektřina v mědi, rozvod vody a odpadů v plastu. Dům je napojen na všechny dostupné inženýrské sítě – elektřina, plyn, vodovod a kanalizace. Kolaudace domu v roce 2010.

Dům se nachází na okraji města s výhledem na Pálavu, kolonádu Rajstna, a 1km od hranice s Rakouskem. Centrum města s náměstím 650metrů. Milovníci vína ocení nadohled Vinné sklepy, Vinařská 100dola, Valtické podzemí, a v neposlední řadě cyklisté ocení oblíbené sítě nenáročných cyklostezek Lednicko-valtického areálu.

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná