Novostavba rodinného domu č.3 má dispoziční řešení 5+kk. Dům je členěn do dvou podlaží, přízemí a…

Zpět na výpis
+ 15 dalších fotek
177 m2
Podlahová plocha
434 m2
pozemková plocha
5
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Novostavba rodinného domu č.3 má dispoziční řešení 5+kk. Dům je členěn do dvou podlaží, přízemí a obytné podkroví. Jedná se o dům střední velikostní kategorie, vhodný pro komfortní bydlení až pětičlenné rodiny.

V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s výstupem na terasu, kuchyně a jídelna, koupelna se sprchou, wc a technickým zázemím (pračka, sušička), zádveří s hlavním vstupem z ulice i vstupem do garáže, chodba se schodištěm do druhého podlaží a úložným prostorem pod schody. V neposlední řadě garáž, pro jeden automobil, propojena s domem i vstupem do zahrady. Druhé nadzemní podlaží tvoří tři pokoje, ložnice s šatnou, koupelna (vana, sprcha, wc).

Projekt domu je důmyslně osazen na pozemku o výměře 434 m2. Přirozené světlo v denní části domu je zajištěno velkorysými okny s jiho-západní a severo-západní orientací, kuchyně orientována jihovýchodním směrem.

Dům bude vystavěn do fáze hrubé stavby, tzn.základová deska, izolace proti zemní vlhkosti a radonu, kompletní obvodové zdivo, příčky, stropy, schodiště, podlahy beton, střecha včetně značkové krytiny a klempířských prvků, střešní okna. Povrchové materiály a prvky vybavení interiéru k dokončení domu si tak můžete zvolit dle svých představ. Stejně tak komfort zajišťující pohodlné bydlení jako například technologie vytápění, chlazení, ohřevu vody apod.

Zahájení stavby naplánováno v létě 2023. Předpokládaný termín dokončení domu do fáze hrubé stavby do 10 měsíců.

Lokalita Palašovské příděly se nachází v jižní okrajové části obce, kde se neočekává další výstavba, zejména díky přilehlé fotovoltaické elektrárně. Nová příjezdová cesta bude opatřena asfaltovým povrchem. Samozřejmostí je chodník i veřejné osvětlení.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic jako jsou hody, fašank, advent s koncerty, každoroční dětský karneval, akce dobrovolných hasičů i pro děti, a mnoho dalších zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku. V Ladné je široká občanská vybavenost – základní a mateřská škola, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km. Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno – Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav – Šakvice s přestupem směr Brno-Olomouc, autobus Břeclav – Podivín. Jedinečné jsou také projížďky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené jen 7 km.

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná