Nabízíme vám exkluzivní příležitost stát se majitelem bytu 2+1 v srdci krásného Mikulova, přesně na…

Zpět na výpis
+ 13 dalších fotek
64 m2
Podlahová plocha
1
kuchyně
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme vám exkluzivní příležitost stát se majitelem bytu 2+1 v srdci krásného Mikulova, přesně na ulici 22. dubna. Tento byt o celkové ploše 64 m2 včetně příslušenství se nachází ve 3. patře jednoho z bytových domů kousek od centra Mikulova. Stačí jen pár kroků a jste na náměstí, které je vzdáleno přesně 500 metrů.

Tento byt prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí, zahrnující jak koupelnu, tak kuchyni, včetně všech rozvodů a instalací. Dále proběhla výměna podlah, instalace nových stropů a předokenních žaluzií, což zajišťuje moderní a pohodlné bydlení. Dispozice bytu zahrnuje vstupní chodbu, obývací pokoj, kuchyň, ložnici, koupelnu a samostatné WC. K bytu také patří dva zděné sklepy umístěné v suterénu domu.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěný plynovým kotlem, s měsíční zálohou na plyn ve výši 1.120 Kč. Domovní správa, včetně vodného stočného, úklidu, společné elektřiny, fondu oprav a správcovství, činí celkem 1.948 Kč. Měsíční záloha za elektrickou energii činí 990 Kč. Aktuální měsíční náklady na byt pro jednočlennou domácnost činí 4.058 Kč. Parkování je k dispozici na parkovišti za bytovým domem. Možnost nastěhování je dle dohody.

Pro další informace neváhejte kontaktovat našeho makléře. Exklusivně nabízí Schmidt Reality Mikulov.

Vladimír Stehlík
Realitní makléř
+420 777 249 772
Pobočka Mikulov

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná