Nabízíme pronájem prostředního bytu v novostavbě rodinného domu v klidné části obce Březí, pouhých…

Zpět na výpis
+ 1 další fotka
91 m2
Podlahová plocha
kk
kuchyně
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem prostředního bytu v novostavbě rodinného domu v klidné části obce Březí, pouhých 9 minut jízdy od krásného Mikulova. Rodinný dům, který se momentálně nachází ve fázi hrubé stavby s plánovaným dokončením v červnu, se skládá ze 3 bytových jednotek. Každý byt má svůj samostatný vstup a je navržen tak, aby poskytoval maximální soukromí pro všechny obyvatele.

Prostřední byt o rozloze 95 m² a dispozici 3+kk se rozkládá na dvou podlažích a nabízí více prostoru než jakýkoliv jiný byt v domě. Jeho interiér je světlý, příjemný a je vybaven kvalitními materiály jako jsou vinylové podlahy a moderně zařízené koupelny s keramickým obkladem a dlažbou.

Exteriér domu je obohacen estetickými dřevěnými prvky z modřínu, které podtrhují jeho venkovský charakter. Pro každý byt je k dispozici vlastní parkovací místo a nízké měsíční náklady na bydlení činí tuto nabídku ještě lákavější.

Tato lokalita je ideální pro rodiny hledající vyváženost mezi klidným domovem a aktivním životem v blízkém a rozmanitém Mikulově, kde nechybí volnočasové aktivity, kulturní památky a přírodní krásy. Pro více informací o tomto exkluzivním bydlení nás neváhejte kontaktovat na číslo +420 721 409 366.

Jakub Schmidt
Realitní Makléř
721 409 366
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná