Nabízíme k pronájmu třípodlažní komerční objekt v širším centru Brna, v Brně-Komárově, o celkové…

Zpět na výpis
+ 9 dalších fotek
213 m2
Podlahová plocha
5
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu třípodlažní komerční objekt v širším centru Brna, v Brně-Komárově, o celkové ploše 213 m². Prostory mohou sloužit jako kanceláře, pro obchod nebo i pro lehkou výrobu. K dispozici od 1. 3. 2024.

V přízemí je hala 60 m² se světlou výškou 3,2 m, přístupná ze schodiště domu, ale navíc i samostatným vstupem z ulice a dále sklad 9 m². V prvním patře je hala 63,2 m² a malá kancelář 9,5 m². Ve druhém patře jsou dvě místnosti 31 a 32 m² a kancelář 9,5 m². V chodbové části 2 x WC (1 x muži, 1 x ženy).

Vytápění ústřední plynové (+ rezervní plynový kotel navíc) s ovládáním digitálními termostaty. Osvětlení zářivkami s denním světlem. V objektu je rozvod počítačové sítě a celý objekt je zabezpečen alarmem s kódováním. Měsíční platby za energie a služby (elektřina, plyn, internet, odpady) jsou cca 14.000 Kč.

V halách v přízemí a v prvním patře je plovoucí podlaha; zbývající prostory včetně schodiště a toalet jsou dlážděny mramorem nebo keramickou dlažbou.

Komerční prostory zabírají celý třípodlažní řadový dům na ul. Klášterského 19 v Brně-Komárově, v těsné blízkosti konečné stanice tramvaje a a bezplatného veřejného parkoviště s velkou kapacitou, jen asi 1 km od dálničního uzlu Praha – Bratislava.

Vratná kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů včetně služeb a provize je výši jednoho měsíčního nájmu.

Ing. arch. Marek Frank
Architekt
+420 605 425 258
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná