Nabízíme k pronájmu rodinný dům o zastavěné ploše 284 m², dispozici 7+1, dvojgaráží, vinným sklepem…

Zpět na výpis
+ 18 dalších fotek
284 m2
Podlahová plocha
1199 m2
pozemková plocha
5
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu rodinný dům o zastavěné ploše 284 m², dispozici 7+1, dvojgaráží, vinným sklepem a vzrostlou zahradou v obci Kurdějov.

Dům se nachází na rozlehlém pozemku, přičemž k užívání bude mít budoucí nájemce téměř 1200 m² zahrady se vzrostlými stromy, které poskytují jak v domě, tak v zahradě příjemný stín a soukromí. Dispozice domu je následující.

Prvním podzemní podlaží:
Garáž pro dvě osobní vozidla, vinný sklep vhodný k uskladnění vína

První nadzemní podlaží:
Vstupní hala, ze které je přístup do samostatné pracovny, šatny a na wc. Z haly se dále dostaneme do rozlehlého obývacího pokoje, kuchyně, spíže a pokoje s vlastním sociálním zařízením, sprchou a saunou, která již není v provozu, ale dá se využít například jako skladovací prostor.

Druhé nadzemní podlaží:
Ve druhém nadzemním podlaží jsou k dispozici 4 samostatné neprůchozí ložnice, dvě koupelny s vanou a wc a šatna.

Dům je vhodný pro větší rodinu, pro kterou je dočasný nájem ideálním řešením, ale všechny standardní nemovitosti které se nabízí jsou malé, nebo nedostatečně komfortní. Nabízí se také možnost spojení podnikání s bydlením či ubytování zaměstnanců.

Měsíční nájemné a cena za služby je uvedena v základní výši. Skutečná cena bude upravena v závislosti na počtu ubytovaných osob a dohod obou smluvních stran.

Kurdějov je vinařská obec vzdálená 30 minut jízdy po dálnici D2 z centra Brna a 5 minut jízdy z Hustopečí, které nabízejí veškerou občanskou vybavenost.

Výše nájemného a další podmínky pronájmu závisí na počtu ubytovaných osob. pro více informací volejte makléře.

Richard Homola
Výkonný ředitel
+420 775 349 869

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná