Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o výměře 699 m² v obci Velké Pavlovice, lokalita…

Zpět na výpis
699 m2
pozemková plocha
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o výměře 699 m² v obci Velké Pavlovice, lokalita Ostrovec o uliční šíři 25 metrů a délce cca 28 metů. Pozemek je kompletně zasíťovaný a připravený k výstavbě. Podle hodnocení odborné veřejnosti jde o jednu z nejlépe provedených lokalit pro výstavbu rodinných domů na jižní Moravě. (zdroj: velke-pavlovice.cz). Nabízí krásné výhledy do širokého okolí, nově vybudované komunikace i síť veřejného osvětlení.

Na pozemku lze postavit rodinný dům se sedlovou střechou dle požadavků platného územního plánu. Veškeré podklady rád zašlu na vyžádání.

Město Velké Pavlovice je zasazeno mezi nekonečné lány vinohradů a zdobí ho nespočet vinných sklípků. Nejen díky tomu jsou ale tak oblíbeným místem k životu. Nabízejí veškerou občanskou vybavenost, jsou také strategicky umístěné z hlediska dostupnosti větších okolních měst: Brno 34 min, Břeclav 26 min, Bratislava 1 hod a Hustopeče pouhých 11 minut. V dohledné době je v plánu vybudování sjezdu z dálnice D2, díky kterému se dojezdové časy ještě výrazně zkrátí. Cena nezahrnuje provizi RK.

Richard Homola
Výkonný ředitel
+420 775 349 869

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná