Nabízíme k prodeji pěkný prosvětlený byt 2+1 s krásnými výhledy do zeleně a širokého okolí ve…

Zpět na výpis
65 m2
Podlahová plocha
1
kuchyně
2
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný prosvětlený byt 2+1 s krásnými výhledy do zeleně a širokého okolí ve zděném bytovém domě na ulici Komenského. Byt o výměře 65 m² nabízí prostornou chodbu, oddělené wc, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou kuchyni a dva pokoje. Ve větším z nich je komín a nová krbová kamna s výkonem 8 kW připravená k zapojení. Ta nejen vytvoří příjemnou atmosféru, ale zajistí také dostatek tepla. Rohové okno v ložnici dodává bytu jedinečný charakter a nabízí výhled do lipové aleje, tím z obývacího pokoje naopak dohlédneme až do vyhlášených mandloňových sadů.

K bytu náleží část půdy přímo lad ložnicí, sklep, sklad ve dvoře a k užívání je také zahrádka vhodná jak k oddechu, tak pěstování ovoce a zeleniny. Parkování je samozřejmostí a to přímo na svém vlastním vyhrazeném parkovacím stání. Bezproblémově zaparkovat se ovšem dá bezplatně i před domem a v jeho okolí.

Byt před nedávnem prošel výraznější rekonstrukcí. V chodbě a na wc jsou nové podlahy, koupelna a technická místnost je nové obložená, taktéž včetně podlah a vyměněny byly také zařizovací předměty. Některé původní dveře byly repasovány, další jsou nové. Kompletně nové jsou také rozvody elektřiny včetně osvětlení. Byt je nově vymalovaný a připravený na to, aby si noví majitelé dokončili své budoucí bydlení dle vlastního vkusu. Na volbě každého je tak výběr nové podlahy, klik a kuchyňské linky.

Vytápění bytu se předpokládá ústřední plynové tak, jak je udělána příprava. Ohřev vody zajišťuje el. bojler.

Bytový dům se nachází na jedné z nejhezčích ulic v Hustopečích. Lipová alej, bezprostřední blízkost škol, školek, dětských hřišť, centra města a nádraží… To vše do pár minut pomalou chůzí.

Cena nezahrnuje provizi realitní kanceláře.

 

 

Richard Homola
Výkonný ředitel
+420 775 349 869

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná