Nabízíme k prodeji nemovitost s přilehlými pozemky o celkové výměře 3501 m² ve středu vinařské obce…

Zpět na výpis
250 m2
Podlahová plocha
3501 m2
pozemková plocha
5
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nemovitost s přilehlými pozemky o celkové výměře 3501 m² ve středu vinařské obce Kurdějov. Původní dům prošel na základě platného stavebního povolení výraznou rekonstrukcí. Byla provedena přístavba a úprava vnitřních prostor s jejich rozšířením i do podkroví. Kompletní rekonstrukcí prošla také střecha, nově pokryta břidlicí, která koresponduje s krytinou nedaleké dominanty obce – opevněným kostelem. Při dosavadních stavebních pracích byly použity pouze kvalitní a téměř vždy lokální materiály (kámen, bio vápno, dřevo), na zakázku byla vyrobena dřevěná kastlová okna i dveře do nové přístavby. Nemovitost se v tuto chvíli nachází ve fázi rozestavěnosti.

Samotný pozemek zaujme nejen svojí polohou, ale také dvěma kvelbenými sklepy vhodnými k výrobě vína či posezení u přilehlého jezírka.

Nemovitost je napojena na elektřinu, vodu a plyn. Příjezd je možný z obecní komunikace. Součástí prodeje jsou zpracované vizualizace a studie zahrady, vypracovaná autorizovaným architektem.

Kurdějov leží 35 km jižně od Brna. Malá, avšak turisticky velice atraktivní obec se v posledních letech těší stále většímu zájmu investorů. Přesto že zde trvale žije pouze cca 440 obyvatel, disponuje dvěma zavedenými penziony, hotelovým komplexem a několika vinařstvími.

Nemovitost se dle územního plánu nachází v ploše smíšené obytné venkovské. Nabízí se tak využití jak ke komerčním, tak soukromým účelům.

Richard Homola
Výkonný ředitel
+420 775 349 869

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná