Nabízíme k prodeji krásný plně vybavený patrový byt na ulici Koněvova. Výměra obytného prostoru…

Zpět na výpis
+ 16 dalších fotek
47 m2
Podlahová plocha
kk
kuchyně
2
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný plně vybavený patrový byt na ulici Koněvova. Výměra obytného prostoru činí 47 m² + balkon 6,2 m². V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a koupelna s WC. Po dřevěném schodišti vystoupáme do prostorné ložnice z níž je vstup na balkon. Byt je vybaven klimatizací, podlahovým topením a náleží k němu vyhrazené parkovací stání, přímo před vchodovými dveřmi. Interiér je navržený bytovým designérem a vyrobený na míru z kvalitních materiálů.

Bytový dům, ve kterém se tato jednotka nachází, byl kolaudovaný v roce 2018. Mimo 17 bytů nabízí také stylové společné prostory, které mají majitelé bytů k dispozici. Za zmínku jistě stojí historický sklep vybavený tak, abyste v něm mohli posedět s přáteli a soukromá uzamykatelná kóje k uskladnění Vašich oblíbených vín.

Poloha bytu je více než ideální. Vzdušnou čarou je to na samotný vršek Svatého kopečku 400 metrů a pouhých 200 metrů k mikulovskému zámku. V bezprostřední blízkosti poté najdeme známá místa jako je CHKO Pálava, Novomlýnské nádrže, nebo Aqualand Moravia. Z Brna jste v Mikulově za 45 minut. Pokud je Vám pro výlety milejší Vídeň, do jejího centra dorazíte autem za rovnou hodinu.

Pokud hledáte zajímavou investiční příležitost bez dalších investic, v oblasti kterou ročně navštíví statisíce turistů, doporučuji Vám prohlídku.

Richard Homola
Výkonný ředitel
+420 775 349 869

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná