Nabízíme k prodeji kompletně připravený developerský projekt s vydaným stavebním povolením a…

Zpět na výpis
+ 6 dalších fotek
660 m2
Podlahová plocha
5
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji kompletně připravený developerský projekt s vydaným stavebním povolením a možností okamžitého zahájení výstavby v centru turisticky oblíbeného Mikulova – krásného města přímo pod Pálavou.

Jedná se o polyfunkční objekt s 8 byty a komerčním prostorem s názvem Piaristický dvůr.

Nově vybudovaný polyfunkční dům se bude nacházet v horní části ulice Piaristů. Nabídne osm stylových bytů, komerční prostor se samostatným vchodem a výlohou, dva vinné sklepy a vyhrazené parkovací stání pro každý z bytů.

Uliční část domu je podsklepená. Stavební úpravou vzniknou dvě samostatné kvelbené místnosti, přístupné ze vstupní haly skrze točité schodiště. Větší ze sklepních místností bude součástí komerčního prostoru, v menší budou vystavěny vinné koje určené k uložení vína majitelům bytů (apartmánů).

V budově situované do ulice se budou nacházet tři bytové jednotky. Jedna s dispozicí 1kk, dvě o dispozici 2kk. Každý byt bude mít navíc obytnou galerii ve 2NP a prostornou terasu. V přízemí bude dále komerční prostor s vlastním vstupem, sociálním zařízením a stylovým kvelbeným sklepem vhodným ke zřízení vinotéky či jiné komerce.

V navazující budově situované do dvora vznikne 5 patrových bytů o téměř totožné výměře. Ke každému z nich bude náležet soukromý sklep vhodný k posezení a zastřešený prostor pod bytem se širokou škálou využití. V prvním nadzemním podlaží vznikne bytová jednotka o dispozici 1kk s terasou a nad ní pod částečně otevřeným krovem do 1NP ložnice.

Sklo, beton, dřevo a kámen. Toto jsou materiály, které v objektu dominují. Společně s kvalitním zpracováním, vzdušností a polohou pouhých pár desítek metrů od náměstí se jedná o naprosto jedinečný projekt.

Ten odpovídá všem aktuálním požadavkům, které drobní investoři a zájemci o koupi v Mikulově v současnosti mají. Privátní sklep k uložení vína, uzavřené parkovací stání, možnost nerušeného posezení, neotřelé dispozice bydlení s částečně otevřenou galerií, terasy… V kombinaci s umístěním nemovitosti, zvoleným standardem a poctivým zpracováním se jedná i v současné době o opravdu poptávané zboží. Na základě předchozích prodejů v Mikulově a stále trvajícím neuspokojeným poptávkám nemáme obavu z malého zájmu o koupi jak bytů, tak komerčního prostoru. Celkové provedení, poloha a použité materiály odpovídají profilu náročnějšího klienta. Na parcele o výměře 660 m ² se v současné chvíli nachází původní nemovitost určená k demolici.

Předmětem prodeje je současná nemovitost, projektová dokumentace pro stavební povolení a samotné stavební povolení vydané v lednu letošního roku.

Důvodem prodeje je nedostatek kapacity investora vzhledem k počtu realizovaných projektů.

 

 

 

 

Richard Homola
Výkonný ředitel
+420 775 349 869

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná