Nabízíme k prodeji byt 3kk o výměře 58 m² s balkonem a vlastním parkovacím stáním na Brněnské ulici…

Zpět na výpis
58 m2
Podlahová plocha
kk
kuchyně
3
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 3kk o výměře 58 m² s balkonem a vlastním parkovacím stáním na Brněnské ulici v Hustopečích. Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží bytového domu. Nové majitele jistě potěší energetická náročnost třídy B, což znamená, že je velmi úsporný. To především díky zateplení, rekuperaci, klimatizaci, plastovým oknům s izolačním trojsklem a novému plynovému kondenzačnímu kotli, který zajišťuje vytápění pro celý dům. Vodu ohřívá elektrický bojler. V porovnání se staršími byty nebo bytovými jednotkami v panelových domech je tak měsíční náklad na provoz výrazně nižší.

Dispozice bytu je následující. Ihned po vstupu následuje obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout. Skrze francouzské okno se dostaneme na balkon o výměře 5,6 m². Na obývací pokoj navazuje chodba, kterou se následně dostaneme do dvou samostatných ložnic, koupelny s bezvaničkovým sprchovým koutem a na wc. K uskladnění jízdních kol a dalších věcí poslouží skladová koje umístěná v suterénu.

Byt má nové plovoucí podlahy, dveře a veškeré zařizovací předměty. Výběr a pořízení kuchyňské linky je už poté na budoucích majitelích.

Jak již bylo zmíněno za začátku, součástí ceny je také vyhrazené parkovací stání ve dvoře, který je od ulice oddělený elektrickou bránou.

Hustopeče vynikají především výbornou dostupností do Brna a kompletní občanskou vybaveností. Po dálnici D2 se na kraj Brna dostaneme za 15 minut, vlakem potom přímo do centra za necelých 40 přímou linkou. Přímo v Hustopečích však najdete vše, co ke bydlení můžete potřebovat. Mateřskou, základní, uměleckou i speciální školu, střední odborné učiliště, gymnázium, zdravotnická zařízení, lékárny, několik nákupních řetězců a mnoho dalšího. Jak přímo ve městě tak v jeho okolí je mnoho pracovních příležitostí a nezaměstnanost tak patří k nejnižším v České republice.

Volný čas můžete trávit jak aktivně na některém z mnoha sportovišť, letním koupališti, krytém bazénu, nebo procházkami v přírodě. Určitě není nutné představovat vyhlášené Mandloňové sady a další místa, díky kterým k nám ročně míří tisíce turistů.

Nákup bytu je možné financovat hypotečním úvěr, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. V případě dalších dotazů nebo zájmu o prohlídku se na mě neváhejte obrátit na některém z níže uvedených kontaktů.

Cena je konečná včetně provize RK a právního servisu.

 

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná