Exkluzivně nabízíme k prodeji zavedený penzion v srdci Moravy v obci Vrbice, turisty velmi oblíbené…

Zpět na výpis
211 m2
Podlahová plocha
105 m2
pozemková plocha
5
velikost
neurčeno
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zavedený penzion v srdci Moravy v obci Vrbice, turisty velmi oblíbené destinaci. I díky tomu je penzion již řadu let obsazen v lednu na celou sezónu.

Nachází se v centru obce a zároveň na klidném místě.

Před 10 lety prošel penzion částečnou rekonstrukcí.

Po vstupu do penzionu najdeme po pravé straně prostornou kuchyni a posezení vhodné pro společné dlouhé večery s rodinou či přáteli. Tato místnost se tedy využívá společenská. Je zde i zázemí pro vytápění, o které se postará kombinovaný plynový kotel.

V přízemí se nachází dva velké pokoje s vlastním sociálním zařízením. Po schodech se dostaneme do podkrovních prostorů, kde najdeme další tři pokoje pro ubytované hosty. Nachází se zde i koupelna se sprchovým koutem a dvě toalety.

K Moravě neodmyslitelně patří i vinné sklepy. A ty jsou k dispozici rovnou dva. Jeden je vhodný pro výrobu vína a druhý se v kombinaci s lisovnou, může po malé úpravě, proměnit na stylový vinný sklípek s posezením. U penzionu se nachází také terasa, na které můžete v letních měsících trávit volné chvíle s přáteli či rodinou. V těsné blízkosti najdeme další sklepy, kde je velmi klidná a přátelská atmosféra pro nekonečné vinařské zážitky. 

Obec Vrbice je jednou z nejznámějších vinařských vesniček, a to právě díky jedinečným sklepům, které protkávají v sedmi patrech kopec Stráž.

Lidé do Vrbice jezdí za vínem z celé republiky i ze zahraničí, protože víno vyrobené zde, je na prvotřídní úrovni.

Přes Vrbici vedou také cyklostezky, které Vás mimo jiné, zavedou na místní rozhledny, které nabízí nádherný výhled na blízké i daleké okolí.

Jestli rádi poznáváte nová místa a toužíte po vlastním penzionu, tak jste na správné adrese. Nemovitost lze využívat i pro soukromé účely, a splnit si tak sen vlastnit chalupu na jižní Moravě.

Rádi Vám tuto nemovitost představíme osobně, stačí zavolat našemu makléři Erikovi.

Erik Lipnický
Realitní makléř
+420 774 241 009
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná