Stavební pozemky Drnholec

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Pozemky
Lokalita: Břeclav
Cena:cena u makléře

Rozšířené informace

lokalita
Obec Drnholec
Informace k nabídce
Číslo zakázky 3509
Datum aktualizace 11.01.2018
Umístění objektu okraj obce
Zastavěná plocha m2 1055
popis pozemku
Druh pozemku pro bydlení
Celková plocha m2 1055
Popis

Nabídka prodeje pozemku pro výstavbu RD v Drnholci ( možnost RD na klíč )
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v Drnholci, okres Břeclav. Jedná se o pozemek o dva pozemky o celkové ploše 2122 m2 (dva samostatné pozemky o ploše 1067m2 a 1055m2), který je veden v KN jako orná půda. Radou Městyse Drnholec byl odsouhlasen projekt výstavby rodinných domů. Inženýrské sítě ( voda, plyn, elektřina) jsou vzdáleny od pozemku cca 80m. V lokalitě není možnost připojit se na veřejnou splaškovou kanalizaci. V současné době je na většině pozemcích, které byly prodány Městysem Drnholec realizována výstavba RD. V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, hotel, lékaři. POZEMEK NABÍZÍME TAKÉ S MOŽNOSTÍ VÝSTAVBY RD NA KLÍČ! V případě zájmu o financování této nemovitosti hypotečním úvěrem Vám jej rádi pomůžeme zařídit zdarma!

Nabídka prodeje pozemku pro výstavbu RD v Drnholci ( možnost RD na klíč )
Nabízíme Vám ke koupi pozemek v Drnholci, okres Břeclav. Jedná se o pozemek o celkové ploše 2122 m2 ( navržené rozparcelování je od 530m2), který je veden v KN jako orná půda. Radou Městyse Drnholec byl odsouhlasen projekt výstavby rodinných domů. Inženýrské sítě ( voda, plyn, elektřina) jsou vzdáleny od pozemku cca 80m. V lokalitě není možnost připojit se na veřejnou splaškovou kanalizaci. V současné době je na většině pozemcích, které byly prodány Městysem Drnholec realizována výstavba RD. V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, hotel, lékaři. POZEMEK NABÍZÍME TAKÉ S MOŽNOSTÍ VÝSTAVBY RD NA KLÍČ! V případě zájmu o financování této nemovitosti hypotečním úvěrem Vám jej rádi pomůžeme zařídit zdarma!

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v Drnholci, okres Břeclav. Jedná se o pozemek o celkové ploše 1055 m2, který je veden v KN jako orná půda. Radou Městyse Drnholec byl odsouhlasen projekt výstavby rodinných domů. Inženýrské sítě ( voda, plyn, elektřina) jsou vzdáleny od pozemku cca 80m. V lokalitě není možnost připojit se na veřejnou splaškovou kanalizaci. V současné době je na většině pozemcích, které byly prodány Městysem Drnholec realizována výstavba RD. V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, hotel, lékaři. POZEMEK NABÍZÍME TAKÉ S MOŽNOSTÍ VÝSTAVBY RD NA KLÍČ! V případě zájmu o financování této nemovitosti hypotečním úvěrem Vám jej rádi pomůžeme zařídit zdarma!

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Ing. Tomáš Neubauer

Ing. Tomáš Neubauer

602 508 998

Pobočka
pobočka Brno – sídlo firmy (centrála)
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392