Rodinný dům Hustopeče

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Břeclav
Cena prodeje: 2 100 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK

Rozšířené informace

cena
Poznámka + provize RK
Provize + provize RK
lokalita
Obec Hustopeče
Informace k nabídce
Číslo zakázky 3565
Datum aktualizace 03.10.2017
Poloha objektu řadový
Druh objektu cihlová
Umístění objektu centrum obce
Zastavěná plocha m2 93
Užitná plocha m2 93
Plocha parcely m2 353
Počet podlaží objektu 1
popis domu
Druh domu rodinné
Typ domu přízemní
Stav domu velmi dobrý
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti E - Nehospodárná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle vyhláška 148/2007 Sb
Energetická náročnost číslem 443 kWh/m² za rok
Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům v řadové zástavbě v atraktivní lokalitě na ulici Palackého v Hustopečích. Docházková vzdálenost–, náměstí 2 minuty, základní škola, vlakové a autobusové nádraží 1 minuta. RD 2+1 má zastavěnou plochu 93 m² (včetně verandy), na ni navazují přístřešky a zahrádka. Celková plocha pozemku je 353 m². Dům je vzhledem k sedlové střeše a výšce sousedních nemovitostí možné rozšířit o podkroví. Dispozice: vstupní předsíň, technická místnost s plynovým kotlem BAXI pro vytápění a ohřev TUV do koupelny), koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyně vybavená linkou, plynovým sporákem, el. průtokovým ohřívačem, umyvadlem a posezením. Přes kuchyň se dále dostaneme na zasklenou verandu, do které je situováno jak okno z kuchyně, tak ze sousedního pokoje. Vedle kuchyně najdeme obývací pokoj, na něj poté navazuje ložnice. Světlá výška místností je cca 2,52 m.

Okna jsou dřevěná dvojitá, podlahy obložené keramickou dlažbou, v kuchyni a na verandě PVC, v obytných místnostech s kobercem na dřevěných prknech. Vytápění má nové měděné rozvody, na radiátorech jsou umístěny termohlavice. Dům napojený na veškeré inženýrské sítě je určen k částečné rekonstrukci. Statické vady nebyly shledány. Součástí prodeje je také vybavení zobrazené na fotografiích.

V případě zájmu je možné dokoupit přímo navazující pozemek o výměře 363 m², vedený jako zahrada. Na tomto rovinatém pozemku, který je na hranici široký 7,97 m² jsou vzrostlé ovocné stromy a vinná réva. Pozemek přístupný ze zpevněné komunikace je v tuto chvíli geometricky oddělován. Parcela je dle platného územního plánu vedena jako „Plochy smíšené obytné“, tedy určena k zastavění. Cena této parcely je 500.000,- Kč

Na nemovitosti neváznou žádné dluhy ani věcná břemena. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Richard Homola

Richard Homola

775 349 869

Pobočka
pobočka Pohořelice
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392