Rodinný dům 6+2 Hustopeče

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Břeclav
Ulice: Brněnská
Cena prodeje: 3 300 000 Kč

Rozšířené informace

cena
Provize včetně provize
lokalita
Obec Hustopeče
Informace k nabídce
Číslo zakázky 3756
Datum aktualizace 14.05.2018
Poloha objektu řadový
Druh objektu cihlová
Umístění objektu centrum obce
Zastavěná plocha m2 182
Užitná plocha m2 452
Plocha parcely m2 406
Počet podlaží objektu 2
Stavba rodinný dům
Zástavba obchodní a obytná
Doprava vlak, dálnice, silnice, autobus
Komunikace asfaltová
Schody betonové
popis domu
Číslo podlaží v domě 0
Druh domu rodinné
Typ domu patrový
Stav domu před rekonstrukcí
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti G - Mimořádně nehospodárná
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v centru Hustopečí, vhodný jak k bydlení tak podnikání. Nemovitost je částečně podsklepená. V přízemí najdeme bytovou jednotku 2kk, která se sestává z průjezdu, koupelny, wc, obývacího pokoje, kuchyně, verandy a monolitického schodiště. Po něm vystoupáme do prvního podlaží, kde je další bytová jednotka, tentokrát 4+1. Nad prvním podlažím je prostorná půda, na kterou se dostaneme po pohodlných schodech. Každé z těchto pater má užitnou plochu 115 m2.

Další samostatná bytová jednotka se nachází ve dvoře. Přízemní domek o zastavěné ploše 67 m2 má dispozici 1kk. Za ní je zahrada s výměrou 146 m2, přístupná také brankou za zadní strany.

Oba domy jsou vystavěny z pálené cihly, stáří cca 60 let. Jsou zde k dispozici 3 samostatné plynoměry, což umožňuje vybudovat samostatné bytové jednotky. Jak hlavní budova, tak stavba ve dvoře mají zánovní střechu. V obou případech byla ošetřena vazba a položena nová krytina (Brněnka).

Dům je napojený na vodu, elektřinu a plyn. Na pozemku se nachází jímka, kanalizace je připravena před domem. Celková výměra včetně zastavěné plochy činí 406 m2. Nemovitost je kompletně vyklizená a připravená k celkové rekonstrukci.

Dle platného územního plánu je nemovitost zařazena do kategorie SM – plochy smíšené obytné městské. Hlavní využití je bydlení v bytových nebo rodinných domech smíšené s komerčním využitím. Uvedená cena je konečná, včetně provize realitní kanceláře.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Richard Homola

Richard Homola

775 349 869

Pobočka
pobočka Pohořelice
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392