Penzion s restaurací na lukrativním míste

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Hotely, penziony a restaurace
Lokalita: Břeclav
Ulice: Na Valtické
Cena prodeje: 10 900 000 Kč

Rozšířené informace

cena
Provize + provize RK
lokalita
Obec Břeclav
Informace k nabídce
Číslo zakázky 2832
Datum aktualizace 01.02.2017
K dispozici od ihned
Druh objektu cihlová
Zastavěná plocha m2 299
Užitná plocha m2 800
Plocha parcely m2 701
Počet podlaží objektu 2
Telekomunikace internet
Doprava vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace asfaltová
popis objektu
Typ domu patrový
Typ zařízení Penzion
Stav objektu velmi dobrý
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti G - Mimořádně nehospodárná
Popis

Nabízíme k prodeji zavedený penzion s restaurací Grácie na ulici Valtické v Břeclavi. Jedná se o patrový komerční objekt s výborným umístěním. Nachází se na strategickém místě - u hlavní silnice ve směru turisty hojně vyhledávaného Lednicko-valtického areálu, v bezprostřední blízkosti rozlehlého sídliště, které skýtá stovky bytů. V přízemí budovy najdeme restauraci se salonkem pro nekuřáky s kapacitou 60 osob (40 míst restaurace, 20 míst salonek), kuchyň a sociální zařízení. V teplých měsících je možné kapacitu rozšířit o dalších 80 míst na letní zahrádce situované v zadní části. Zázemí pro provoz kuchyně a restaurace (skladovací prostory, místnost pro mrazící a chladící boxy, kotelna) jsou situovány v suterénu.
V prvním poschodí se nachází penzion s ubytovací kapacitou 14 osob, ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s kompletním sociálním vybavením. V prvním podlaží je dále bytová jednotka přístupná jak z prostor penzionu, tak ze samostatného služebního vchodu o dispozici 3+kk. Celý objekt je ve velice dobrém stavu. Díky vlastnímu parkovišti a okolní zástavbě nabízí velké množství parkovacích stání. Jedná se o turisticky zajímavou lokalitu v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu se zázemím téměř třiceti tisícového města, obklopeného krásnou přírodou a významnými historickými památkami, zapsanými na seznamu UNESCO. Z důvodu legislativy splňujeme povinnost inzerovat energetickou náročnost budovy, která neodpovídá skutečnosti, protože energetický štítek bude vyhotoven před podpisem kupní smlouvy.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Richard Homola

Richard Homola

775 349 869

Pobočka
pobočka Pohořelice
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392