Komerční budova v historickém centru města Valtice

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Hotely, penziony a restaurace
Lokalita: Břeclav
Ulice: nám. Svobody
Cena nemovitosti na vyžádání

Rozšířené informace

lokalita
Obec Valtice
Informace k nabídce
Číslo zakázky 2763
Datum aktualizace 01.02.2017
K dispozici od ihned
Druh objektu cihlová
Zastavěná plocha m2 605
Užitná plocha m2 1210
Plocha parcely m2 605
Počet podlaží objektu 2
popis objektu
Typ domu patrový
Typ zařízení Restaurace
Stav objektu dobrý
Popis

Nemovitost, kterou Vám nabízíme, se nachází na nám. Svobody, přímo v historickém centru města Valtice. Budova o zastavěné ploše 605 m² díky své jedinečné poloze nabízí výborné podmínky pro komerční využití.
V přízemí domu najdeme krásný tradiční kvelbený vinný sklep, který nabízí příjemné a stylové prostory s posezením až pro 70 osob. Ten je v současné době využívaný k pořádání soukromých akcí a degustací. Mohli jste jej spatřit například v pořadu „Vínečko“ který zde v roce 2011 natáčela Česká televize. Součástí přízemí je dále bytová jednotka 2+1 s průchozím obývacím pokojen, koupelnou a wc. Samostatným vchodem se přímo z náměstí dostaneme do obchodních prostor, které jsou dlouhodobě pronajaty jako masna. Tyto prostory tvoří pravidelní měsíční příjem.
V prvním nadzemním podlaží, do kterého se dostaneme po prostorném schodišti, na nás čeká zařízená stylová restaurace s krásným výhledem na náměstí a jeho dominanty. Svojí prostorností překvapí navazující sál se širokou škálou využití. Od společenských akcí, svateb až po prostor vhodný k pořádání školení a konferencí. Sál má svůj samostatný bar a výdejním okénkem je spojený s kuchyní, která je schopna obsloužit oba zmíněné prostory. Samozřejmostí jsou také oddělené a prostorné toalety.
Užitná plocha celé budovy činí více než 1200 m². Ta je možná dále rozšířit o půdní prostory. Pro ty je již v tuto chvíli nachystán projekt na vybudování penzionu s kapacitou šesti samostatných pokojů včetně sociálního zařízení, nebo luxusního bytu.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Richard Homola

Richard Homola

775 349 869

Pobočka
pobočka Pohořelice
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392