Developerské projekty » Bytový dům Pod kaštany

Bytový dům Pod kaštany

Michal Juráček

Máte-li zájem o bližší informace k projektu, kontaktujte nás.

Michal Juráček

733532845
Cena: info u makléře

<p>+ provize RK</p>

 

Prodej bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s balkony v Břeclavi. Nové byty se právě dokončují v Bytovém domě Pod kaštany při ulici Mládežnická. Byty ve dvou nadzemních podlažích budou komfortně vybaveny plastovými vícekomorovými okny nebo dřevěnými EURO okny s izolačními trojskly, značkovou plovoucí podlahou Quickstep se samostatným podlahovým elektrickým vytápěním s autonomními termostaty, vlastní elektrický bojler pro ohřev vody, kompletní elektroinstalace v mědi, rozvody vody a odpadů v plastu, keramické obklady a dlažba v koupelně, značkové zařizovací předměty..atd. Bytový dům bude díky zateplení splňovat podmínky energeticky úsporného domu. Dokončení je plánováno v létě 2018. Financování koupě prostřednictvím hypotečního úvěru zajistíme bezplatně a profesionálně i v kombinaci s prodejem stávající nemovitosti klienta.

 

Harmonogram: leden 2018 červenec 2018 srpen 2018

Ulice: Mládežnická
Obec: Břeclav
Kraj: Jihomoravský kraj

Bytový dům Pod kaštany se nachází v klidné lokalitě mezi ulicemi Mládežnická a Bratislavská. V těsné blízkosti se nachází obchod potravinami COOP, Restaurace Espresso, zahradnictví, a výrobní společnosti Gumotex, Molitan a Alcaplast. K vlakovému nádraží a potažmo do centra města se dostanete pěší chůzí za 8 minut. Spojemi městskou hromadnou dopravou a meziměstskou autobusovou dopravou s celkem čtyřmi linkami se dostanete do všech částí Břeclavi. Příjezd do centra města automobilem je naprosto bezproblémové oproti jiným lokalitám jako např.Poštorná - Třída 1.máje nebo Stará Břeclav - ul.Lidická. 

Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392